Download menu

Zadní centrál

Více
16 roků 2 měsíců zpět #4929 od Buri
Zadní centrál vytvořil uživatel Buri
Ahoj. Odešel mi zadní centrál na DR 650 RSE rok 93. Chtěl bych se zeptat jestli by tam moch pasovat s jiných DR jako tøeba 600 nebo jiných 650.?? Díky Buri

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #4935 od Wosa
Odpověděl Wosa pro téma Zadní centrál
Buri napsáno:

Ahoj. Odešel mi zadní centrál na DR 650 RSE rok 93. Chtěl bych se zeptat jestli by tam moch pasovat s jiných DR jako tøeba 600 nebo jiných 650.?? Díky Buri



Beztak tam pasuje...zdvihy by měli být stejný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 týdnů zpět #5792 od radas
Odpověděl radas pro téma Zadní centrál
Ahoj, nedávno jsem zakoupil model DR RS650 a musel jsem øešit po několika vyjížďkách stejný problem! Na netu jsem skoukl kde co a jediné, co jsem zjistil bylo buď koupit nový cca 16 000 Kč, nebo nějaký podobný jetý, ale ten bude sice za rozumné prachy, avšak nemáš záruku, že se ti to nestane znouvu. Mám známého, který se zabývá opravami prevážně motokrosových tlumičù a tak jsem se rozhodl jít na vě. Tlumič jsem z DR zdemontoval, zjistil, že je v podstatě nerozebiratelný a na zahození! Øešil jsem tedy jestli 1 nebo 2 variantu. Dali jsme s kolegou hlavy dohromady a pustili se do opravy. Dnes mám vyměněnou pístnici, vodící futro, těsnící manžetu. Tlumič je upraven tak, aby šel kdykoli rozebrat a vyměnit olej nebo zmiòované součásti, v zadní části jsme museli tlumič upravit tak, aby šel dofouknout dusíkem /osadit ventilkem/.Dnes si kolega vzal tlumič na naplnění. Jestli bude vše fungovat, napíšu cenu za kterou je možno tuto úpravu provést a kontaktním e-mailem, popøípadě fotografie.
Raďas

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 týdnů zpět #5793 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma Zadní centrál
radas - ;)

A Ti to funguje a dopiš to sem, co a jak a za kolik, mě se to zatím snad netýká, ale dík za info, jak má být :)

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #8449 od Míra
Odpověděl Míra pro téma Zadní centrál
Nazdar chlapi,

chtěl bych se zeptat k tématu na Vaše zkušennosti s nastavením pružiny centrálu.V jaké poloze cca máte matice na tlumiči na Rku?Chci s tím po jaru trochu polaborovat a vyzkoušet.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • MotejlKuba
  • Avatar uživatele MotejlKuba
  • Offline
  • Výborný diskutér
  • Výborný diskutér
  • XTZ 750 Superténéré
Více
15 roků 6 měsíců zpět #8451 od MotejlKuba
Odpověděl MotejlKuba pro téma Zadní centrál
Tak mrkni sem

Forever Suzuki
Kdo v terénu nepadá,jezdí pod své možnosti :)
Taky mám vlastní web :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #8569 od honz
Odpověděl honz pro téma Zadní centrál
Míra napsal:

Nazdar chlapi,

chtěl bych se zeptat k tématu na Vaše zkušennosti s nastavením pružiny centrálu.V jaké poloze cca máte matice na tlumiči na Rku?Chci s tím po jaru trochu polaborovat a vyzkoušet.

Na Rku jsem ji měl nadoraz. Jezdil jsem na motardu jen silnici, tak jsem to pøitvrdil na max. Na drnech to docela skákalo:lol: ale jinak na silnici super:)

Ráfky, dráty, niple, výplety... :ohmy:
http://www.hprwheels.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11538 od TQM
Odpověděl TQM pro téma Zadní centrál
Ahoj chlapy (a pár děvčat) chci se zeptat jak dotahujete zadní centrál, je na to nějakej spec.klíč nebo jak.Je to možná blbej dotaz, ale řezat kladivem dva dny se mi do toh nechce tak se ptám. Taky mě napadlo nějak ztlačit k sobě tu pružinu, je ale dost tuhá :angry: Předem dík za vaše připomínky T.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11539 od Sniper
Odpověděl Sniper pro téma Zadní centrál
tusim ze je na to specialni klic ale taky to resim "kulatinkou a kladivkem :blush:

Burn rubber, not your soul.
Buď to se štítem, nebo na něm.
I cesta, je cíl

sniper(zavinac)dr-650.com

ICQ: 42379274

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11541 od pazhaut
Odpověděl pazhaut pro téma Zadní centrál
Sniper TY :ohmy: ??? ty to snad resis spise Ctrl Alt Delete :laugh: :laugh:
pauta z moravy v hlavnim městě :laugh:

jinak ja to resim necim podobnym jako je stary klic na jizdni kolo na stred slapatek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět - 14 roků 7 měsíců zpět #11543 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma Zadní centrál
no to máš teda velkej střed šlapátek :laugh:

nějaký C-klíč na to je, ale je tam přístup jak k penězum, místa jak v hodinkách ... když je to péro venku, tak je to v poho, a když venku neni a nechci rozebírat půlku motorky, tak holt dlouhým tupým majzlíkem, kterým to zářezy na matkách totálně dojebu :blush:

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá
Poslední změna: 14 roků 7 měsíců zpět uživatelem Piwča.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11544 od TQM
Odpověděl TQM pro téma Zadní centrál
:laugh: :laugh: :laugh: , njn :unsure:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11546 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Zadní centrál
No anebo zajít do značky a objednat origo klíč na ty matice,který používají v servisech-to je pak o něčem jiném(hlavně finančně),ale zase to je pak rychle a bez omlácených hran. B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11547 od Sniper
Odpověděl Sniper pro téma Zadní centrál
Pazhaut ... no jo no vetsinou to resim "Zkusili jste restart? ne tak to zkuste a pak mi pripadne zavolejte jeste jednou" :blush: :laugh: :laugh:

Burn rubber, not your soul.
Buď to se štítem, nebo na něm.
I cesta, je cíl

sniper(zavinac)dr-650.com

ICQ: 42379274

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11562 od pazhaut
Odpověděl pazhaut pro téma Zadní centrál
Piwča napsal:

no to máš teda velkej střed šlapátek :laugh:

mno piwča ja mam totiz vsecko velky :laugh: :laugh: teda krom vysky :( ,ale tu zase směle doháním hmotností :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11564 od razde
Odpověděl razde pro téma Zadní centrál
No dobrý, ted jsem to chtěl sváma řešit ten centrál protože moje výška je taky kýbl jak někdo napsal už v jednom tématu tak co je teda nejlepší, ten majzlík a nebo origo klíč a hlavně kde ho sehnat, to je samí pohihnávání a rada nikde...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11566 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma Zadní centrál
razde napsal:

to je samí pohihnávání a rada nikde...


na to si zvykneš B)

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11567 od Sniper
Odpověděl Sniper pro téma Zadní centrál
razde > hlavne klid a navic rady tady mas.
bud tupym predmetem, nebo zaject do "znacky" to znamena do authorizovane prodejny Suzuki a objednat si origo klic. ale necekej ze origo klic bude zapuldarma. jak psal Martin je to za raketu ;)
ale zkus se kouknout na Partsdepot jestli by umeli objednat origo klic k masine ;)

Burn rubber, not your soul.
Buď to se štítem, nebo na něm.
I cesta, je cíl

sniper(zavinac)dr-650.com

ICQ: 42379274

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • MotejlKuba
  • Avatar uživatele MotejlKuba
  • Offline
  • Výborný diskutér
  • Výborný diskutér
  • XTZ 750 Superténéré
Více
14 roků 7 měsíců zpět #11577 od MotejlKuba
Odpověděl MotejlKuba pro téma Zadní centrál
Řešil jsem to tak že jsem ten centrál sundal,upnul do svěráku a pomocí síkovek naladil,pokud však máte ještě origo pružiny,tak je hlavně nepovolujte (určitě ne u modelů před SE rv.96-) dotáhněte na doraz a to je vše co můžete udělat,pokud se tím budete snažit snížit výšku,tak to bude vypadat jako harlej a poznáte to zlo když vymetete nějakej výmol,nebo přejedete vymlácenej žel. přejezd a podobně.Shrnuto-dejte na to bacha,toto ladění může bejt i nebezpečný

Forever Suzuki
Kdo v terénu nepadá,jezdí pod své možnosti :)
Taky mám vlastní web :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11586 od TQM
Odpověděl TQM pro téma Zadní centrál
To máš recht kubo, já sem to právě trochu povolil, (bude to pohodlnější jsem si říkal), ale v zatáčce na výmolu jsem si málem rozbil hubu jak mi to uletělo, tak to dávám rychle zpět a asi to podle tvé rady dám na fest, jen dotahovat to je mnohem horší než povolit tak proro můj dotaz. Ještě zkusím borce od nás z dědiny co jezdil motokros ten by mohl mít ten klůč korňa, tož zatím zdar ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.635 sekund
Powered by Kunena fórum