Download menu

Zadní centrál

  • guttata
  • Avatar uživatele guttata
  • Offline
  • Diskutér
  • Diskutér
  • Suzuki DR 650R Dakar
Více
14 roků 8 měsíců zpět #12381 od guttata
Odpověděl guttata pro téma Zadní centrál
Hned jsem zašel do garáže sundat Suzanne z montážního stojanu a postavit na policajta... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12383 od StanleyP
Odpověděl StanleyP pro téma Zadní centrál
No mne nic nevytieklo takze gufero bude ok.
A t osom jej chcel spravit dobre ze aby sa zbytocne neunavili pruziny cez zimu. inac takto na stojan ju davam po kazdej jazde. vlastne je takto odlozena cely rok, len s tym rozdielom ze ju pouzivam kazdy druhy den.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12384 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma Zadní centrál
To je nějaký divný, nikdy jsme o tom něbo něčem podobnym neslyšel, a že takovejch i podobnejch motorek je ... :ohmy: Nebylo to napikaču už dřív?

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12386 od StanleyP
Odpověděl StanleyP pro téma Zadní centrál
nie predtym to bolo absolutne normalne. odlozil som motorku a bolo. Sadol som si na to, kleslo to ako ma. Ked som zosadol a dal na stojan tak normalne sa to vratilo do povodnej polohy. Ziadny problem. A teraz mi to robi taketo divy.
Som strasne zvedavy ze co to moze byt. Ked to zistim dam vediet.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12387 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma Zadní centrál
Tak třeba se to nějak rozhejbe, ale faktem je, že DR je motka úplně na tu pikaču a ty chvalozpěvy tady píšem jenom proto, že Admin za to dostává ročně 50 000 $ a na setkání někomu šoupne ňákej bakšis do kapsi, i mě :) ňam ňam .... A že Ti to nepéruje, je třeba tady pořádně pořešit, páč když se to nespraví tady, tak už nikde.

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12388 od StanleyP
Odpověděl StanleyP pro téma Zadní centrál
No tak mi to nedalo a riadne som vsetko porozoberal. A problem je hned vyjasneny. JE to zahrdzavene jedno lozisko v prepakovani. takze motorky mozte kludne dat naspät na montazne stojany. to lozisko je zhrdzavene na prach. a to som ho pred dvoma rokmi premazal, vlastne premazal som vsetky. ale len toto jedno zhrdzavelo. ostatnym nic nie je.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12389 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma Zadní centrál
Tak hlavně, že to je v poho. Já jsem přepákování ještě rozebraný neměl (SE), o žádné vůli nevím, ale o "tužší" pružině centrálu výhledově uvažuji.

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12392 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Zadní centrál
Minulou zimu jsem chtěl rozebrat přepákování,ale nepodařilo se mně povolit šrouby a tak jsem to nechal.... :blink: ,tak uvidíme letos.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12394 od Stoupa
Odpověděl Stoupa pro téma Zadní centrál
Když to nešlo před rokem, tak letos to půjde... Hodně štěstí :S Já to rozebíral v lednu, a taky nic moc. bylo to dorvaný na krev. Asi to tak má být. Doporučuji hodně dlouhou trubku na klíč :blink:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět - 14 roků 8 měsíců zpět #12395 od NEDOJED
Odpověděl NEDOJED pro téma Zadní centrál
Piwča napsal:

Tak hlavně, že to je v poho. Já jsem přepákování ještě rozebraný neměl (SE), o žádné vůli nevím, ale o "tužší" pružině centrálu výhledově uvažuji.

Jsem to dělal loni a to péro bych potřeboval taky tužší :laugh:
Přílohy:
Poslední změna: 14 roků 8 měsíců zpět uživatelem NEDOJED.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12396 od StanleyP
Odpověděl StanleyP pro téma Zadní centrál
no vôlu nemam ani ja zatial nikde v ulozeni. Horsie je to s tym loziskom. Bolo zhrdzavene na prach. Je to to lozisko ktore je umiestnene najnizsie. Premazaval som ich vsetky pred dvoma rokmi, ale na toto som musel zabudnut lebo som nezbadal absolutne ziadny naznak maziva. Teraz mi treba novy cap a 2ks ihlickove lozisko.
Cap dam zhotovyt z nejakeho piestneho capu. Vo firme na vybrusy piestov sa isto nieco podobne bude nachadzat. a loziska bud original zo suzuki alebo prispôsobim pomocou vlozky nejake normalizovane (ako by to bolo keby Suzuki davala do svojich moto loziska s normalizovanymi rozmermi :angry: )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12398 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma Zadní centrál
... copak nějaké běžně používané rozměry ložisek, ale maznička by se šikla, taková schovaná, jako je třeba na lištách motorovejch pil, ale to by lidi zas nekupovali náhradní díly a jsme zase na začátku všeho kšeftu ...

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12400 od NEDOJED
Odpověděl NEDOJED pro téma Zadní centrál
TTR mazničky má aspon na té hlavní ose,na přepákování už ne ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12402 od StanleyP
Odpověděl StanleyP pro téma Zadní centrál
No tak ja som sa rozhodol ze ked to budem mat vsetko rozobrate tak vyvrtam na miestach oznacenych sipkou dierky so zavitom M6 a nakrutim tam taketo maznicky. samozrejme sa to budem snazit umiestnit rozumne aby k tomu bol aj dobry pristup a aby to nezavadzalo pri prepruzeni centralu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět - 14 roků 8 měsíců zpět #12403 od StanleyP
Odpověděl StanleyP pro téma Zadní centrál
No este te nnestastny obrazok:
Přílohy:
Poslední změna: 14 roků 8 měsíců zpět uživatelem StanleyP. Důvod: 4x doplnenie obrazku

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • MotejlKuba
  • Avatar uživatele MotejlKuba
  • Offline
  • Výborný diskutér
  • Výborný diskutér
  • XTZ 750 Superténéré
Více
14 roků 8 měsíců zpět #12404 od MotejlKuba
Odpověděl MotejlKuba pro téma Zadní centrál
To jsem zvědav na co ti tam ty mazničky budou.Vezmi tu jehličkovou klec (ložisko) strč do něj čep a popřemýšlej jak se tam ta vazelína asi dostane.bude lepší když to každou zimu rozebereš,očistíš a nově namažeš kvalitní plastickou vazelínou.Já to u DR udělal a žadný problém.Toto doporučuju dělat i u ložisek v kolech a v krku řízení.ušetří vám to spoustu peněz. mrkni sem

Forever Suzuki
Kdo v terénu nepadá,jezdí pod své možnosti :)
Taky mám vlastní web :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12409 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Zadní centrál
Ty promazáváš ložiska v kolech? Já tam mám kryté z obou stran. Loni jsem dával na obě kola nové ložiska a letos jsem si všimnul,že na zadním náboji je zvenku lehce poškozený vnější kryt ložiska :huh: -je tam sice ještě ta origo prachovka,ale dal jsem raději opět obě nová ložiska. Sice jsem šetřivej-až lakotnej,ale na ložiskách nešetřim( stojí dost málo,na to abych je někde na cestě musel vyměňovat) ;). Na to přepákování se taky budu muset časem mrknout.
Ty mazničky se musí dát,tak aby měly smysl a mazelína se dostala tam,kam je potřeba. ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12413 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma Zadní centrál
Drko dal do kopru a teď tady hází machry, kuba jeden :laugh: Ať si mázne každoročně i houkačku, ale my si dáme mazničky a tu sračku natlačíme tam, kam patří! :)

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12418 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Zadní centrál
Do kopru ne-do Prahy.
To víš s větší motorkou na nás tady bude házet vlny,co? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #12419 od Heki
Odpověděl Heki pro téma Zadní centrál
Mazat ložiska v kolech je podle mě zbytečnost - já tam dal kryté a ty mají životnostní náplň. Pro klid v duši SKF a až se vysypou, tak dám nové - a věřím, že to nebude snad nikdy za mého života.

Krk řízení - nevím, ale podle mě to mazat každoročně taky nemá význam. Já to měl rozhozené po 13 000 km a vazelíny neubylo a byla čistá.

Jen to přepáčko se asi semtam rozhodit vyplatí. Dávám tam lithiovou vazelínu na ložiska a jak vypadá to moje po 22 000 km se asi zjistí brzo až to z nudy rozeberu.

Heki z Opavy, member of Hedgehogs a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.657 sekund
Powered by Kunena fórum