Download menu

Cestopisy

Hodnocení uživatelů: 3 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

No Albánie mi letos nevyšla, protože mi po absolvování Alp nezbylo už tolik peněz a času, ale nakonec jsme spáchali menší hektický výjezd na Zakarpatskou. Sepsal jsem z toho takové povídání, tak jestli se nudíte v práci, čtěte (kopíruju to z www.matkanesmividet.cz) :

Seděl jsem zrovna v dílně a dělal servis na DéeRku, když mi zazvonil telefon. Byl to Vladan. Začal s tím, že o víkendu nemá co dělat a že by někam vyjel na motorce, ale musí to být nějaká šílená akce jako Alpy nebo Ukrajina. Z Alp jsem se před 14ti dny vrátil, takže bylo vlastně rozhodnuto. A na tudle nabídku se nedá říct ne…


S úsměvem v xichtu jsem dokončil servis motorky a rovnou začal shromažďovat konzervy s fazolema, plechovky s energiťákama a zajel do Teska nakoupit kvantum sojových suků, protože to je na cestu na motorce nejlepší kosmické jídlo, které odolává jakékoliv teplotě a tlaku. Po několika dalších telefonátech byla akce dopřesněna s odjezdem stanoveným na čtvrtek ráno. Potvrzený team magorů čítal Vladana na MZ 500 Rotax, Marcela s BMW R 1150 GS, Doda s Jančou na velkém Banditu a na důkaz toho, že nemůžu nikde chybět, samozřejmě mě s mojí starou vránou. Ve čtvrtek ráno tedy přivazujem na sedlo spacáky a vyrážíme směr Žilina, kde máme s Brněnskou sekcí scuka u Miša doma.