Download menu

Oprava po padu

  • Sniper
  • Avatar uživatele Sniper Autor tématu
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
Více
17 roků 7 měsíců zpět #1486 od Sniper
Oprava po padu vytvořil uživatel Sniper
Tak panove o vikendu, teda pokud mi to ta de*ka(chripka) co semnou ted bydli dovoli, tak jdu opravvit rizeni.
v lete se mi zabodla motka stojankem do hliny a jak sla k zemi tak bohuzel vedle stala zahradni chatka o kterou si zpusobila nasledujici skody ktere byly odhaleny hned na miste nebo ktere jsem odhalil cestou domu. takze o vikendu to proste musim dat do hromady nebo se alespon podivat co se s tim da udelat.

a tady nasleduje vycet skod:

zniceny obe zrcatka,
lehce pokroucena riditka,
ohnutej sroub co drzi riditka takovej ten s tou objimkou,
lehce hnuty brejle tzn. lehce do vrtule teleskopy

Tak mi drzte pesti at to dobre dopadne a at to jde vsechno srovnat a a nebo \"jen\"vymenit srouby, hlavne at to neni nic vazneho.

Kdyzby jste s necim podobnym meli nekdo nejaky zkusenosti tak pls dejte vedet ;-)
Jo a jeste pokud by nekdo kdyztak vedel kde sehnat za rozumnou cenu nejaky nahr dily ;-)

Burn rubber, not your soul.
Buď to se štítem, nebo na něm.
I cesta, je cíl

sniper(zavinac)dr-650.com

ICQ: 42379274

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • PeDR
  • Avatar uživatele PeDR
  • Návštěvník
  • Návštěvník
17 roků 7 měsíců zpět #1487 od PeDR
Odpověděl PeDR pro téma Oprava po padu
To vypadá ne jak po pádu, ale po pøejetí paraválcem.:P
Dám Ti radu. Voz pikslu od piva, tu rozplácni a dej pod stojan. Eliminuješ pøípadné ztráty.Ale jinak jsem s Tebou účasten, pøíjemnou zábavu ( já se pøi opravách bavím) a a se dílo zdaøí. Já jedu na lyže. Lyže, ne líže.PeDR:P :P :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • PajaDR650
  • Avatar uživatele PajaDR650
  • Offline
  • Velmi dobrý diskutér
  • Velmi dobrý diskutér
Více
17 roků 6 měsíců zpět #1491 od PajaDR650
Odpověděl PajaDR650 pro téma Oprava po padu
No tak to si fakt smolaø, jedno neopatrný parkování a takovejch škod. Zrcátka doporučuju nedotahovat na krev, pak se pøi pádu sklopí a většinou to pøežijou(vlastní zkušenost). Ty øidítka a brejle jsou horší - každopádně já stále uvažuju o výměně orig. øidítek, protože ty jsou fakt \"z hovna\". Ale pokud nejsou do vrtule, tak je asi vrátíš zpět. Brejle rovnal kámoš po støetu s busem, trubkama patøičnýho prùměru.;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Sniper
  • Avatar uživatele Sniper Autor tématu
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
Více
17 roků 6 měsíců zpět #1505 od Sniper
Odpověděl Sniper pro téma Oprava po padu
Tak panove dneska i se slecnou chripkou jsem to sel opravit a je hotovo operace se zdarila a pacient prezil. Sice jsem to malem neprezil ja protoze mi je blbe jak na zacatku nemoci no ale to je jina epizoda.takze jak to probihalo:

Motorku jsem s kamaradem soupnul na \"sutr\" aby predni kolo bylo ve vzduchu povolily se ty dva srouby na hornich brejlich jenom povolit ne odsroubovat to je zaklad pak si vzit na usi sluchatka na pilu, aby nebylo nic slyset a svarecsky brejle aby nebylo nic videt :-) pak vytocit riditka k jedne strane samozrejme do protipohybu ;-) a rukou zaaretovat riditka a 2x kopnout do predniho kola. dat kolo do roviny a zkouknout a bylo hotovo :evil: horni i dolni brejle jsou v rovine dotahly se srouby ktere byly povolony. ;-) jeste kdyz jsem dotahoval srouby tak jsem si vsimnul ze to je nachylne prave k tomudle a to proto ze to ma na kazde strane brejli jenom jeden sroub. takze bacha na pady pokud se vam to stane tak oprava je jednoducha ;-)

Presli jsme ke druhe zavade a to riditka, ty musim koupit nova ale zas na druhou stranu je to \"levna zalezitost\" levnejsi nez ty srouby s objimkama co ten srou drzej ;-) ale ani to nebylo potreba \"rovnat\" nebo mnenit. ty srouby co drzej riditka jsou v takovejch \"spuntech\" ktere se narazem hnuly. takze to stacilo rozebrat a zase slozit oprava za 2 hod. i s testovanim :evil:

Takze budu kupovat jenom 2 respektive 3 veci a to nova riditka ktera jsou pokroucena a kdyz uz budu v tom tak koupim i nova zavazicka a hlavne poridim i nova zrcatka a koupim si zase karbony :-) jsou hezci nez ty placacky na mouchy co tam jsou origo a vidim v nich vic i kdyz jsou mensi :evil:

Burn rubber, not your soul.
Buď to se štítem, nebo na něm.
I cesta, je cíl

sniper(zavinac)dr-650.com

ICQ: 42379274

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Sniper
  • Avatar uživatele Sniper Autor tématu
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
Více
17 roků 6 měsíců zpět #1507 od Sniper
Odpověděl Sniper pro téma Oprava po padu
Jeste malickost neznate nekdo rozmery riditek? aby jsem mohl vymenit jenom Kus za kus? abych vedel kde a jaky koupit?
a jeste jedna vec je lepsi koupit ocelova nebo ALU? a ted baby radte :evil:

Burn rubber, not your soul.
Buď to se štítem, nebo na něm.
I cesta, je cíl

sniper(zavinac)dr-650.com

ICQ: 42379274

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #1512 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Oprava po padu
Tak to ti pøeju,že to tolik nebude bolet-finančně. Těžko poradit,zda ty nebo ty øídítka. Bez hrazdy jsou měkčí a pružnější,nebolí v terénu tolik netrpí ruce. Hlavně kup øídítka zároveò se závažíčkama-mají rùzné prùměry.:woohoo: Koukni na shopy a uvidíš,jaký je rozdíl v ceně a možná bys měl zajít pøímo někam,kde moto opravují nebo alespoò nasát nějaké info,ale stejně se budeš muset rozhodnout sám. Ale øídítka nejsou zas až tak zásadní,abys kvùli tomu nespal. Mrkni jaký máš prùměr øídítek teď,abys potom nemusel držáky páček nějak vypodkládat.:woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • PajaDR650
  • Avatar uživatele PajaDR650
  • Offline
  • Velmi dobrý diskutér
  • Velmi dobrý diskutér
Více
17 roků 6 měsíců zpět #1522 od PajaDR650
Odpověděl PajaDR650 pro téma Oprava po padu
Dùležitej je u øidítek prùměr trubky, aby se nemusely kupovat i nový úchyty do brejlí.DR má tuším prùměr 22mm ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Sniper
  • Avatar uživatele Sniper Autor tématu
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
Více
17 roků 6 měsíců zpět #1523 od Sniper
Odpověděl Sniper pro téma Oprava po padu
uz jsem sehnal rozmer a mam je i vybrane uz jenom koupit i se zavazitkama, zrcatkama a prednim plastem kterej mam nejakej taky pochybnej :-( takze suma sumarum cca 3kkc :evil:

Burn rubber, not your soul.
Buď to se štítem, nebo na něm.
I cesta, je cíl

sniper(zavinac)dr-650.com

ICQ: 42379274

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Rebel
  • Avatar uživatele Rebel
  • Návštěvník
  • Návštěvník
17 roků 6 měsíců zpět #1545 od Rebel
Odpověděl Rebel pro téma Oprava po padu
Ten problem s øiditkama jsem øešil tak dlouho až jsem nasadil carbonovy a max. spokojenost!
A mam dojem že drži vic než duralovy a ruce jsou v pohodě,po vyletu v terenu mě ruce neboli jako døiv s duralovejma s hrazdou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Venca
  • Avatar uživatele Venca
  • Návštěvník
  • Návštěvník
16 roků 1 týden zpět #6567 od Venca
Odpověděl Venca pro téma Oprava po padu
Øídítka bez hrazdy sou tušim uprostøed tlustší a ke koncùm se zužujou, to znamená jiný objímky na brejlích co držej øídítka, ale vypadá to dobøe bez tý hrazdy (taky vám ta hrazda tak pøekáží v pøístupu ke spínačce?) . Jinak na koncích kde se montujou páčky a gripy sou snad všechny øídítka stejný ne? Nevim co máte s těma závažíčkama. To snad na motorku jako je DR neni potøeba ne? Já je teda nikdy neměl a žádný problémy sem nezaznamenal. Pojem jako rozvlněný øídítka znám jen z vyprávění. Brácha je na origo øídítkách na XT měl, koupil jiný øídítka, protože ty origa sou většinou fakt na prd. Závaží už tam nedal a žádná změna.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 týden zpět #6578 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Oprava po padu
Závažíčka jsou pro piloty,co lítaj více po silnici. Na ostrých endurech jsem to neviděl-nejsou potøeba proti vibracím,zvyšují váhu. Ale na silnici jsou docela fajn:ohmy: . Sice jsem nezkoušel je sundavat,ale s nima se mně motorka lépe vede. Ale vše je na pocitu a chuti každého soudruha. Někdo má na motorce rùzné věci,které ten druhý vùbec nepotøebuje a nevyužije a ten první bez nich nedá ani výjezd.:woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • MotejlKuba
  • Avatar uživatele MotejlKuba
  • Offline
  • Výborný diskutér
  • Výborný diskutér
  • XTZ 750 Superténéré
Více
16 roků 1 týden zpět #6587 od MotejlKuba
Odpověděl MotejlKuba pro téma Oprava po padu
Kuci,mám na motorce Bastry a uchycení do rídítka funguje zárověò jako závažíčko a musím øíct (psát) že změna tam určitě je :silly:

Forever Suzuki
Kdo v terénu nepadá,jezdí pod své možnosti :)
Taky mám vlastní web :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 dní zpět #6619 od honz
Odpověděl honz pro téma Oprava po padu
Originál øidítka jsou opravdu na nic a závažíčka na to samé:dry: Já jsem si udělal kit pro zvýšení øidítek, takže je teď mám asi o 2,5cm výš a je to sakra znát. Je to super pro ovladatenost i ruce. Jinak øidítka jsem taky hned vyměnil za hliníkové s hrazdou.:)

Ráfky, dráty, niple, výplety... :ohmy:
http://www.hprwheels.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #7697 od dr650 Feri
Odpověděl dr650 Feri pro téma Oprava po padu
Snipe !

Ako sa ti jazdí po tej oprave vidlice? Neni cíti rozdiel? Nevybruje predok? Mne sa stala taká blbos. Lahol som s motkou na kopci. Chránič zatlačil na prednú brzdu. Som si to nevšimol. Nakopol som, chcel som sa rozbehnú, a nič. Len sa motka za sekundu zahrabala po motor do štrku. Predok bol zabrzdený samozrejme. No a koleso sa vychílilo do lava. Tak som povolil šrobky, narovnal koleso ako na bicikli, a jazdím dalej. Len nemám takú dôveru v tej vydlici ako predtým.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Sniper
  • Avatar uživatele Sniper Autor tématu
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
Více
15 roků 9 měsíců zpět #7701 od Sniper
Odpověděl Sniper pro téma Oprava po padu
Feri > hele ja jsem povolil "brejle" a ono se to srovnalo defakto samo dokonce jsme postupem casu menili i olej a vsechno bylo v pohode zadnej problem takze vydle to neodnesly "jenom" se pootocili kola mam v rovine a vidle jsou netknuty ;)

Burn rubber, not your soul.
Buď to se štítem, nebo na něm.
I cesta, je cíl

sniper(zavinac)dr-650.com

ICQ: 42379274

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #7702 od dr650 Feri
Odpověděl dr650 Feri pro téma Oprava po padu
Tak to nebude vážn é. Ani ja nevydím žiadné deformácie . Asi nertreba by prehnane puntičkárský :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Sniper
  • Avatar uživatele Sniper Autor tématu
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
Více
15 roků 9 měsíců zpět #7703 od Sniper
Odpověděl Sniper pro téma Oprava po padu
Feri > presne tak ;) hele fakt jsem to prolejzal nekolikrat dokonce jsem mel motorku i kompletne odstrojenou kdyz jsem delal prevodovku a nic, ani kdyz mi Deda delal vymenu oleje v prednich vidlich ;) nesmis to moc pozorovat ;)

Burn rubber, not your soul.
Buď to se štítem, nebo na něm.
I cesta, je cíl

sniper(zavinac)dr-650.com

ICQ: 42379274

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 9 měsíců zpět #7704 od dr650 Feri
Odpověděl dr650 Feri pro téma Oprava po padu
"nesmis to moc pozorovat ". To si vystihol správne :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Petr650
  • Avatar uživatele Petr650
  • Offline
  • Dobrý diskutér
  • Dobrý diskutér
  • endurista
Více
14 roků 11 měsíců zpět #11281 od Petr650
Odpověděl Petr650 pro téma Oprava po padu
Zdravím vás mam jeste dotaz kolik stojej riditka co pasujou na SEcko. diky Petr

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět - 14 roků 11 měsíců zpět #11283 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma Oprava po padu
Asi jde spíš o to, jaký bys tam chtěl ne? Třeba z kola Sobi 20 bych si tam asi nedal, ale byly by asi za hubičku ... Jinak tam pasujou snad všechny krosový, a někde je tady o tom samostatné téma.

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá
Poslední změna: 14 roků 11 měsíců zpět uživatelem Piwča.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.739 sekund
Powered by Kunena fórum