Download menu

180 km/hod na DR

  • Kocour
  • Avatar uživatele Kocour Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
Více
16 roků 10 měsíců zpět #3411 od Kocour
180 km/hod na DR vytvořil uživatel Kocour
No ste docela šílenci a doporučoval si poøídit ještě silnici (tak jako já) a nemáte s rychlostí problém.
Ta 180 ka musí bejt na krev a bál bych se o život - nakonec ani gumy na ní nemusí bejt stavěný.:sick:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #3413 od Wosa
Odpověděl Wosa pro téma 180 km/hod na DR
tohle asi patøí jinam:blush:

Jinak já sem nikdyna Drku 180 nejel:) max. 165 ale pak už se projeví vysoké těžiště a odpor vzduchu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Kocour
  • Avatar uživatele Kocour Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
Více
16 roků 10 měsíců zpět #3437 od Kocour
Odpověděl Kocour pro téma 180 km/hod na DR
ano, patøí to jinam, napsal jsem to nějak blbě - omlouvám se a ADMINovi at¡ too smázne nebo pøemístí k diskuzi o rychlosti 180km.hod-1 :S

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #13671 od Kubrt11
Odpověděl Kubrt11 pro téma 180 km/hod na DR
Někomu tady jede DRko 180 ??? :ohmy: to si dost dobře neumim představit,jel sem na tom 150,možná ani ne,páč zaručeně blafal tacháč,a ještě jenom kousek,a měl sem pocit,že se ten motor roztrhne,a ještě před tím mi dá motka po hubě!!! :woohoo:

Čiao.K.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #13672 od Heki
Odpověděl Heki pro téma 180 km/hod na DR
Ta Popyho raketa takhle jezdila ne? Dokud jezdila...

Heki z Opavy, member of Hedgehogs a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět - 14 roků 1 měsíc zpět #13673 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma 180 km/hod na DR
Kubrt11 napsal:

Někomu tady jede DRko 180 ??? :ohmy: to si dost dobře neumim představit,jel sem na tom 150,možná ani ne,páč zaručeně blafal tacháč,a ještě jenom kousek,a měl sem pocit,že se ten motor roztrhne,a ještě před tím mi dá motka po hubě!!! :woohoo:


To neřeš a hlavně to nikomu nevyvracej, když tvrdí, že mu to letí 180 :laugh:

Ty pocity při 150 máme stejný.

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá
Poslední změna: 14 roků 1 měsíc zpět uživatelem Piwča.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #13676 od Kubrt11
Odpověděl Kubrt11 pro téma 180 km/hod na DR
Já nikomu nic nevyvracím,jen nevim jestli by na 180tku nebyl vhodnější jinej typ stroje,než poloteréní enduro!?Mám dojem,že japonští soudruzi při vývoji a konstrukci tohodle stroječku,nepočítali s jeho využitím na závodní okruhy?!? :woohoo:

Čiao.K.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #13679 od Martin
Odpověděl Martin pro téma 180 km/hod na DR
Taky se občas pozastavím nad výkony jednotlivých strojů(nebo spíš majitelů). Naposledy při rozhovoru v Blatnici. Ale už to neprožívám-mně to jede,jak to jede a hlavně chci,aby to jezdilo,alespoň takhle dobře jako dosud. ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #13689 od Elektrik
Odpověděl Elektrik pro téma 180 km/hod na DR
Já měl na tacháči max 160, ale ta rafika lítala, že se tomu nedá věřit. Zkoušel sem ho jen abych se s ním seznámil. Myslím že maximum co je v technickejch parametrech je strop. Navíc se dokáže při rychlosti nad 140, tak krásně rozvlnit, že nemá smysl hazardovat s vlastním životem a poškozením stroje. Vždyť kolem 120 to jsou fajn výlety :-) Kdo pospíchá, ať si koupí lehnu...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #13690 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma 180 km/hod na DR
Já fakt nevím jak vy, ale já řadím pětku až ve 175 km/hod, když mi konečně přetočená čtyřka položí přední kolo na zem (mám Pitotiho trubici)a Martin ve dvou kolem mě proletí, že se sotva stihnem pozdravit :laugh:

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #13692 od Martin
Odpověděl Martin pro téma 180 km/hod na DR
Ale to až teď,když jsem dodělal štítek. :cheer: :P Na příští rok připravuju ještě aerodinamickou záď s kuframa :P . Už mám objednaný větrný tunel u Suzuki. :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #13694 od Heki
Odpověděl Heki pro téma 180 km/hod na DR
Já na svém prastarém DR 600 jednou viděl něco přes 160 na tachu (ale asi to trošku kecá). Fakt je ten, že jsem neležel a vlál jsem za tím jak rudý prapor. Z motoru už tekla skoro krev. Víc jak 120 s tím nemá cenu jezdit.

Heki z Opavy, member of Hedgehogs a člen hnutí za Kvadratizaci Velkého Kulového

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #13695 od Popy
Odpověděl Popy pro téma 180 km/hod na DR
No kluci, nebudu to komentovat. Co jsem řekl, za tím si stojím, pravda je, že už to nejede vůbec :laugh: Ale na druhou stranu to drželo 2 roky. (51 PS na zadním kole). Jsem debil a téměř jistě jsem to uhnal (stalo se to asi ve 160 km/h). Můj vrchní ladič mi doporučil taky nějaký 4válec. Každopádně si DRko opravím a nechám dožít doma, už jen kvůli Vám všem, protože mi bylo opět potěšením, sejít se s Vámi na srazu v Blatnici. Včera jsem odstrojil plasty, zatím jen vytočil svíčku a když jsem viděl ten otlučený píst, bojím se to i rozebrat. Ale co, zase to brzy pojede. Další sraz se určitě ukážu, jen ty Bigaře asi nestačím. Popy
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #13696 od Popy
Odpověděl Popy pro téma 180 km/hod na DR
Výkon měřen na zadním kole
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #13697 od Kubrt11
Odpověděl Kubrt11 pro téma 180 km/hod na DR
No jak řikám"každý svého štěstí strůjce"!Nikdy by mě nenapadlo koupit si enduro,a pak na něm trhat rychlostní rekordy,na to jsou přece jiný stroje,né!Ale každému co jeho jest,ovšem ty konce...Já osobně mám endurko na adrenalinové ježdění v lehčím terénu,a po našich"kvalitních"okreskách,v podstatě kolem komína!Na delší cestování,podrazim policajta svému Introšovi 1500,a až po 400km mám pocit,že bych se moh trochu protáhnout! :P

Čiao.K.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #13702 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma 180 km/hod na DR
No jó Popy, ale teď si s tím grafem můžeš tak akorát vytřít ...

Koukej to dát do kupy, ty bejku :)

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 týdnů zpět #13976 od Popy
Odpověděl Popy pro téma 180 km/hod na DR
Hoj Piwčo, už na tom pracuju, snad to dnes dorazím a bude to dobrý.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.135 sekund
Powered by Kunena fórum