Download menu

Jarní rozjíždìní

• Martin
  • Avatar uživatele Martin Autor tématu
  • Diskutér spamista :-)
Více
11 roků 3 měsíců zpět #1644 od Martin
Martin vytvořil/a téma: Jarní rozjíždìní
Nevěøil bych,že je to možné,ale na sobě jsem si vyzkoušel,že vše se má dělat s rozumem a nepodlehnout emocím a pocitùm.
Pøi své letošní jarní vyjížďce,na kterou jsem byl opravdu natěšen a taky tomu odpovídala moje jízda. Dojetí osobáku není pro moto žádný problém,levý blikač,podøadit,pøidat plyn a šup,zaøadit do kolony a další. Pak táhlá zatáčka a trochu kamínkù a prachu po zimě. V tom kalupu trochu problém s vyvažováním a trefením co možná nejlepší možné stopy. Ještě,že nejelo v protisměru auto nebo náklaďák.:whistle: Uvědomil jsem si,že není stav našich silnic a teplota asfaltu jako v létě,takže ubrat plyn a pomalu si zvykat na moto i cesty. Neberte to jako poučování-vím,že jste jistě mnozí z vás najeli víc km než já.B)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 3 měsíců zpět #1645 od honz
honz odpověděl/a na téma: Re:Jarní rozjíždìní
Taky už se těším na první vyjížďku, zatím ještě nemùžu, nemám komplet pøední kolo. Ale jak píšeš, sraček po zimě je na silnicích hafo a naši cestáøi nejsou schopní je uklidit. Tak bacha.

Ráfky, dráty, niple, výplety... :ohmy:
http://www.hprwheels.cz/

Více
11 roků 3 měsíců zpět #1646 od Sniper
Sniper odpověděl/a na téma: Re:Jarní rozjíždìní
jjj to sedi taky bych rad skocil na masinu a letel se projet ale ted mam sundane svoje vyfuky a ladacky jeste nejsou nasazene takze taky musim pockat ;-)

Ale je to tak jak rikal martin po zime je na silnicich prilis mnoho sotoliny a jineho bordelu a hlavne jsem rozsezeli po zime z plechovek a kancelari tak bacha, proto aspon ze zacatku pouzivejte dukladne spojeni mozek a prave zapesti at se tady po sezone zase vsichni ve zdravi sejdeme na \"zimni\" pokec ;-)

Burn rubber, not your soul.
Buď to se štítem, nebo na něm.
I cesta, je cíl

sniper(zavinac)dr-650.com

• Martin
Více
11 roků 3 měsíců zpět #1650 od Martin
Martin odpověděl/a na téma: Re:Jarní rozjíždìní
Jo,právě tak jsem to myslel. Nestačil jsem dokončit tok myšlenek a tak jsem to utnul. Každý z nás je nadrženej,aby už byl na moto a pak se mùžou stát rùzné karamboly z toho,jak moc se těšíme. Chce to pomalejší rozjíždění a rozkoukávání po zimě.

Více
11 roků 3 měsíců zpět #1651 od Sniper
Sniper odpověděl/a na téma: Re:Jarní rozjíždìní
Tak uz mame prvni Crashísu :( kamarada sundal nejakej magor s favoritem. Kamarad je v pohode akorat ma narazeny rameno mno a motorka ma silnicni lisej, urazene zrcatko, urvana stupacka i s brzdou, utrzenej ladak, a praskly plexi na masine, mno ale trocha kitu a par nahradnich dilu to zpravi.

DAVEJTE NA SEBE BACHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ridici plechovek na nas zase nejsou zvykli tak BACHA!!!

Burn rubber, not your soul.
Buď to se štítem, nebo na něm.
I cesta, je cíl

sniper(zavinac)dr-650.com

• pete
  • Návštěvník
  • Návštěvník
11 roků 3 měsíců zpět #1657 od pete
pete odpověděl/a na téma: Re:Jarní rozjíždìní
tiez som uz bol parkrat porovnat krtince na ihrisku :laugh:

• Martin
Více
11 roků 3 měsíců zpět #1659 od Martin
Martin odpověděl/a na téma: Re:Jarní rozjíždìní
Tento týden ve støedu bylo hezky-jel jsem pro něco plechovkou a kochám se krajinou,žádný spěch. Používám zrcátka dost často,kouknul jsem do levýho a ya mnou pouze nějaké auto,ujedu asi 20m a najednou obrovský hluk zleva. Docela jsem se leknul,kouknu co se děje a nějakej týpek na naháči-s laďákem. A jak mě míjel tak vrknul plynem,aby to stihnul pøed protijedoucím autem.:evil: Na toho druhého jsem už byl pøipravený-takže žádný klepání od leknutí. Nikam jsem volant nenatočil,ale vím,že stačí málo a člověk s nim cukne,aniž chce-zvl᚝ když se lekne. :silly: Je ještě brzy-na motorkáøe jsme si zatím nezvykli a ostatní autaøi teprv ne.

• PajaDR650
  • Velmi dobrý diskutér
  • Velmi dobrý diskutér
Více
11 roků 2 měsíců zpět #1704 od PajaDR650
PajaDR650 odpověděl/a na téma: Re:Jarní rozjíždìní
Když člověk s nějakym tim bordýlkem na silnici počítá (resp. ví o tom místě dopøedu), tak je to radost si trochu kontrolovaně zadriftit,ale vletět někam nevědomě a halda hnoje v náklonu, to je opravdový zážitek.;) Nějak v lednu jsem se vracel domù po lesním dobrodružství, kola asi ještě trochu zanesený bordelem, mokro, listí a jiný sračky v takový malý skoro-vracečce - probrzdil jsem to, ladně jsem se doklouzal k pangejtu(zdál se celkem solidní:) ), tak šup do něj. Už jsem jel hodně pomalu. Nakopal jsem tam tedy 1 a vyjel. To zas bylo jednou štěstí, že to nebylo v rychlejší otáčce...;) [/url][img=http://img442.imageshack.us/img442/1544/dsc06031ts1.th.jpg]

Vygenerováno za 0.901 sekund