Download menu

Koho jsme kdy a kde potkali?

  • Popy
  • Avatar uživatele Popy Autor tématu
  • Offline
  • Velmi dobrý diskutér
  • Velmi dobrý diskutér
Více
14 roků 7 měsíců zpět #11046 od Popy
Koho jsme kdy a kde potkali? vytvořil uživatel Popy
Pavle ze Sušice, potkal jsem tě včera na domažlicku, konkrétně u Postřekova. Nebo jsi to nebyl ty? Myslím, že slepené plexi lepenkou TUSA, modré Dr 650, vysoká rychlost. Byl jsi to ty?? Popy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • PajaDR650
  • Avatar uživatele PajaDR650
  • Offline
  • Velmi dobrý diskutér
  • Velmi dobrý diskutér
Více
14 roků 7 měsíců zpět #11062 od PajaDR650
Odpověděl PajaDR650 pro téma Koho jsme kdy a kde potkali?
Jojo to jsem byl já, říkal jsem si jedu přes Domažlice, kdybych tak potkal DR-káře odtud, ale nějak jsem tě teda přehlíd... :ohmy: Pár motorek jsem zdravil, ale DR-ko si nějak nevybavuju. Vraceli jsme se už svižněji domů, tak jsem moc neočumoval. ;) Byli jsme se jen tak krátce kouknout do oblasti Českého lesa - vybydlené oblasti(Pleš), vrch Velký Zvon atd. - určitě znáš. Je to tam parádní, pár míst jsem znal(okolí Pivoně) ale dost toho pro mě bylo nového a dost se mi to líbilo. Někdy bych chtěl pokračovat dál, teď jsme se začali vracet domů na úrovni Přimdy(rozhledna Milíře nad Rozvadovem) a chtěl bych zkoumat dál - polorozpadlá vojenská věž Havran, Dyleň atd. - to pusto v těch příhraničních oblastech mě dost fascinuje. Jedeš 25-30 km a potkáš 2 cyklisty jinak nic, takových míst se už moc nenajde.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11076 od pazhaut
Odpověděl pazhaut pro téma Koho jsme kdy a kde potkali?
28-29-30.08 jseme se nejak plavili po vltave Zlata koruna a potkal jsem 2bigy 1dr a dalsi 2 jsem neregistroval ja totiz nejak na kanoi plne ruce prace,,
jo a hekiho jsem zahledl v NJ na kruhaci asi3tydny zpatky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Popy
  • Avatar uživatele Popy Autor tématu
  • Offline
  • Velmi dobrý diskutér
  • Velmi dobrý diskutér
Více
14 roků 7 měsíců zpět #11077 od Popy
Odpověděl Popy pro téma Koho jsme kdy a kde potkali?
Ahoj Pájo, jo jo, potkal jsem tě, ale bez DR, jel jsem zrovna autem.., ale tvoje DR jsem bezpečně poznal.
Místa o kterých píšeš znám taky.(Zvon, Pleš, Přimda, Pivoň, Čerchov, Vraní vrch atd.)
Příště až pojedeš na Domažlicko, popř Tachovsko, dej vědět. Když budu doma, rád se přidám...
A co sraz, nepojedeš? Mohli by jsme se spojit, ještě třeba s Pigim...
(moje tel: šest nula osm, dva tři jedna, sedm čtyři sedm)
Pic Popy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11102 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Koho jsme kdy a kde potkali?
Tak dneska jsem potkal Pivču a Fandu a trochu jsme ty naše DRaky protáhli(Fanda sice má menšího DRaka-400,ale taky Versyse,pro připomenutí o koho jde).
Projeli jsme okolo Rakovníka a blízkého okolí skoro 100 km a musím podotknout,že po asfaltu jich bylo opravdu poskrovnu. Nejsem zastáncem nějakých vyjížděk ve velké grupě,ale ve třech to bylo velice fajnové a suprové. Sice jsme měli drobný výstup s jedním domorodcem staršího věku :angry: ,který měl velkou chuť dostat přes tlamu,ale nakonec byl jistě rád,že jsme mu nezatlačili jeho hafíka do blátivé kolej,ale nakonec celá vyjížďka proběhla hladce-jó málem bych zapomněl na jednu drobnost,ale o té se jistě zmíní aktér sám. :cheer:
Kuci díky a musíme něco podobného spáchat zase ;) . Fotky mně nějak nejdou vložit(dcera je na chatě). Nebyla žádná akční-akorát zaprášené motorky. :P ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět - 14 roků 7 měsíců zpět #11103 od Piwča
Odpověděl Piwča pro téma Koho jsme kdy a kde potkali?
čus, tady aktér ...

... no ta nepříjemnost s domorodcem mi nějak zkrátila dech a po asi kilometru jsem si dal trošku na držku sám, nic moc se nestalo, akorát mi zbyla jen zadní brzda (i z tý její páky jen takovej paragraf), takže jsem se tak nějak chtěl odpojit, abych nezdržoval, ale to mi neprošlo (dík kucí) a jeli jsme dál :laugh:

po návratu k piwčům mi Martin přehodil duši na zadku, a moc rád, E-09 Dakar dělá s prstem v nose a ještě u toho vypráví vtipy, takže kdyby jste někdo s tím měl problém, neobracejte se prosím na něj a nechtějte ho nasrat, byl jsem poslední komu to udělal, jaká to pro mě čest :)

bylo to fajn :)

dědo, ještě jednou dík a fando, tobě taky, vyřídíš mu to jani viď :laugh:

a nefotilo se, bylo kua co, ale fotit se prostě nestíhalo, takže jen odjezd a nějaká zastávka v polích :huh: :kiss:





Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá
Poslední změna: 14 roků 7 měsíců zpět uživatelem Piwča.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět - 14 roků 7 měsíců zpět #11105 od Martin
Odpověděl Martin pro téma Koho jsme kdy a kde potkali?
Tak koukám,že se mně zvedla karma-to abych dělal ty gumy častěji. :woohoo: Ten Dakar je asi dobrý na ježdění,je tvrdší,ale na přezouvání(a ještě s kombinací se zesílenou duší)je pěkně na houby.
To abychom příště sebou vezli nějakou sličnou fotografku,aby byly nějaké akčnější fotky. :cheer:
Díky za vložení fotek. ;)
JInak ještě menší pochvala(aby jsi si nemyslel) za tu jízdu bez přední brzdy. :cheer:
Poslední změna: 14 roků 7 měsíců zpět uživatelem Martin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Petr a Vlasta
  • Avatar uživatele Petr a Vlasta
  • Offline
  • Dobrý diskutér
  • Dobrý diskutér
Více
6 roků 2 měsíců zpět #21107 od Petr a Vlasta
Odpověděl Petr a Vlasta pro téma Koho jsme kdy a kde potkali?
O nahody neni nouze. :) Při dnešnim prujezdem Prlovem nam kleklo vysokotlake cerpadlo. A jak tak sedime s Vlastičkou v autě čekaje syna jako sos zachrana. Tak sel kolem manželsky par a ochotně hned nabizel pomoc. Což velice potěší. :) . Po kratké zmrzlé komunikaci jsme zjistili ze jsou to tež DRkaři :laugh: byl to mistni člen Honza z Polanky,který se už asi 10 let hlásí na srazy a nikdy nepřijel.....takže jestě jednou Honzo díky a určitě se uvidíme až počasí dovolí.....Ivane máme tě od něj pozdravovat!!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
6 roků 2 měsíců zpět #21108 od backmen
Odpověděl backmen pro téma Koho jsme kdy a kde potkali?
Děkuju za pozdravení.Honza je dobrej kolík,jenom ty srazy ho nějak míjejí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.335 sekund
Powered by Kunena fórum