Download menu

Koho jsme kdy a kde potkali?

• Popy
  • Avatar uživatele Popy Autor tématu
  • Velmi dobrý diskutér
  • Velmi dobrý diskutér
Více
8 roků 8 měsíců zpět #11046 od Popy
Popy vytvořil/a téma: Koho jsme kdy a kde potkali?
Pavle ze Sušice, potkal jsem tě včera na domažlicku, konkrétně u Postřekova. Nebo jsi to nebyl ty? Myslím, že slepené plexi lepenkou TUSA, modré Dr 650, vysoká rychlost. Byl jsi to ty?? Popy

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

• PajaDR650
  • Velmi dobrý diskutér
  • Velmi dobrý diskutér
Více
8 roků 8 měsíců zpět #11062 od PajaDR650
PajaDR650 odpověděl/a na téma: Re:Koho jsme kdy a kde potkali?
Jojo to jsem byl já, říkal jsem si jedu přes Domažlice, kdybych tak potkal DR-káře odtud, ale nějak jsem tě teda přehlíd... :ohmy: Pár motorek jsem zdravil, ale DR-ko si nějak nevybavuju. Vraceli jsme se už svižněji domů, tak jsem moc neočumoval. ;) Byli jsme se jen tak krátce kouknout do oblasti Českého lesa - vybydlené oblasti(Pleš), vrch Velký Zvon atd. - určitě znáš. Je to tam parádní, pár míst jsem znal(okolí Pivoně) ale dost toho pro mě bylo nového a dost se mi to líbilo. Někdy bych chtěl pokračovat dál, teď jsme se začali vracet domů na úrovni Přimdy(rozhledna Milíře nad Rozvadovem) a chtěl bych zkoumat dál - polorozpadlá vojenská věž Havran, Dyleň atd. - to pusto v těch příhraničních oblastech mě dost fascinuje. Jedeš 25-30 km a potkáš 2 cyklisty jinak nic, takových míst se už moc nenajde.

Více
8 roků 8 měsíců zpět #11076 od pazhaut
pazhaut odpověděl/a na téma: Re:Koho jsme kdy a kde potkali?
28-29-30.08 jseme se nejak plavili po vltave Zlata koruna a potkal jsem 2bigy 1dr a dalsi 2 jsem neregistroval ja totiz nejak na kanoi plne ruce prace,,
jo a hekiho jsem zahledl v NJ na kruhaci asi3tydny zpatky

• Popy
  • Avatar uživatele Popy Autor tématu
  • Velmi dobrý diskutér
  • Velmi dobrý diskutér
Více
8 roků 8 měsíců zpět #11077 od Popy
Popy odpověděl/a na téma: Re:Koho jsme kdy a kde potkali?
Ahoj Pájo, jo jo, potkal jsem tě, ale bez DR, jel jsem zrovna autem.., ale tvoje DR jsem bezpečně poznal.
Místa o kterých píšeš znám taky.(Zvon, Pleš, Přimda, Pivoň, Čerchov, Vraní vrch atd.)
Příště až pojedeš na Domažlicko, popř Tachovsko, dej vědět. Když budu doma, rád se přidám...
A co sraz, nepojedeš? Mohli by jsme se spojit, ještě třeba s Pigim...
(moje tel: šest nula osm, dva tři jedna, sedm čtyři sedm)
Pic Popy

Více
8 roků 8 měsíců zpět #11102 od Martin
Martin odpověděl/a na téma: Re:Koho jsme kdy a kde potkali?
Tak dneska jsem potkal Pivču a Fandu a trochu jsme ty naše DRaky protáhli(Fanda sice má menšího DRaka-400,ale taky Versyse,pro připomenutí o koho jde).
Projeli jsme okolo Rakovníka a blízkého okolí skoro 100 km a musím podotknout,že po asfaltu jich bylo opravdu poskrovnu. Nejsem zastáncem nějakých vyjížděk ve velké grupě,ale ve třech to bylo velice fajnové a suprové. Sice jsme měli drobný výstup s jedním domorodcem staršího věku :angry: ,který měl velkou chuť dostat přes tlamu,ale nakonec byl jistě rád,že jsme mu nezatlačili jeho hafíka do blátivé kolej,ale nakonec celá vyjížďka proběhla hladce-jó málem bych zapomněl na jednu drobnost,ale o té se jistě zmíní aktér sám. :cheer:
Kuci díky a musíme něco podobného spáchat zase ;) . Fotky mně nějak nejdou vložit(dcera je na chatě). Nebyla žádná akční-akorát zaprášené motorky. :P ;)

Více
8 roků 8 měsíců zpět - 8 roků 8 měsíců zpět #11103 od Piwča
Piwča odpověděl/a na téma: Re:Koho jsme kdy a kde potkali?
čus, tady aktér ...

... no ta nepříjemnost s domorodcem mi nějak zkrátila dech a po asi kilometru jsem si dal trošku na držku sám, nic moc se nestalo, akorát mi zbyla jen zadní brzda (i z tý její páky jen takovej paragraf), takže jsem se tak nějak chtěl odpojit, abych nezdržoval, ale to mi neprošlo (dík kucí) a jeli jsme dál :laugh:

po návratu k piwčům mi Martin přehodil duši na zadku, a moc rád, E-09 Dakar dělá s prstem v nose a ještě u toho vypráví vtipy, takže kdyby jste někdo s tím měl problém, neobracejte se prosím na něj a nechtějte ho nasrat, byl jsem poslední komu to udělal, jaká to pro mě čest :)

bylo to fajn :)

dědo, ještě jednou dík a fando, tobě taky, vyřídíš mu to jani viď :laugh:

a nefotilo se, bylo kua co, ale fotit se prostě nestíhalo, takže jen odjezd a nějaká zastávka v polích :huh: :kiss:

Na každém setkání jsem potkal celkem super spolek bláznů a plnou lednici piv, k dokonalosti chyběl snad jen konopný smotek, halelůjá
Poslední úprava: 8 roků 8 měsíců zpět od Piwča.

Více
8 roků 8 měsíců zpět - 8 roků 8 měsíců zpět #11105 od Martin
Martin odpověděl/a na téma: Re:Koho jsme kdy a kde potkali?
Tak koukám,že se mně zvedla karma-to abych dělal ty gumy častěji. :woohoo: Ten Dakar je asi dobrý na ježdění,je tvrdší,ale na přezouvání(a ještě s kombinací se zesílenou duší)je pěkně na houby.
To abychom příště sebou vezli nějakou sličnou fotografku,aby byly nějaké akčnější fotky. :cheer:
Díky za vložení fotek. ;)
JInak ještě menší pochvala(aby jsi si nemyslel) za tu jízdu bez přední brzdy. :cheer:
Poslední úprava: 8 roků 8 měsíců zpět od Martin.

Více
4 měsíců 2 dní zpět #21107 od Petr a Vlasta
Petr a Vlasta odpověděl/a na téma: Koho jsme kdy a kde potkali?
O nahody neni nouze. :) Při dnešnim prujezdem Prlovem nam kleklo vysokotlake cerpadlo. A jak tak sedime s Vlastičkou v autě čekaje syna jako sos zachrana. Tak sel kolem manželsky par a ochotně hned nabizel pomoc. Což velice potěší. :) . Po kratké zmrzlé komunikaci jsme zjistili ze jsou to tež DRkaři :laugh: byl to mistni člen Honza z Polanky,který se už asi 10 let hlásí na srazy a nikdy nepřijel.....takže jestě jednou Honzo díky a určitě se uvidíme až počasí dovolí.....Ivane máme tě od něj pozdravovat!!!!!

Více
4 měsíců 23 hodin zpět #21108 od backmen
backmen odpověděl/a na téma: Koho jsme kdy a kde potkali?
Děkuju za pozdravení.Honza je dobrej kolík,jenom ty srazy ho nějak míjejí.

Vygenerováno za 0.775 sekund